کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک


کرکره برقی اتوماتیککرکره برقی اتوماتیک نوعی از کرکره می باشد که با استفاده از جریان برق شهری فعالیت میکند این کرکره با استفاده از یک دستگاه کوچک جیبی به نام ریموت کنترل می شود به عبارت دیگر شما با فشار دادن دکمه های که روی ریموت کرکره برقی تعبیه شده است میتوانید کرکره برقی اتوماتیک را باز و بسته نمایید شما میتوانید کرکره اتوماتیک را در چندین محل مورد استفاده قرار دهید :

پارکینگ

کرکره برقی پنجره

کرکره برقی مغازه

و....

 

کرکره برقی اتوماتیک دارای ضریب امنیتی بالایی می باشد این نوع از کرکره بر خلاف کرکره های معمولی که با یک قفل تنها بسته می شد  با یک سیستم امنیتی بسیار مناسب امنیت دهی می شود و به راحتی قابل سرقت توسط افراد نمی باشد لازه به ذکر می باشد که بدانید در صورتی که  شما نیاز به کرکره برقی با امنیت بالاتری داشتید می توانید از مدل های با امنیت یعنی رول گیتر استفاده نمایید.

 

کرکره برقی اتوماتیک دارای تنوع  رنگی می باشد : اگر شما زیبایی برایتان ملاک می باشد میتوانید از کرکره های اتوماتیک رنگی نیز استفاده کنید به همین منظور میتوان گفت تنوع در صورتی که دغدغه زیبایی را دارید این نوع از کرکره های برخلاف کرکره های قدیمی که  موجب به هم ریختن ظاهر می شد میتواند به زیبایی ساختمان و محل کار شما بیفزاید.

 

کرکره اتوماتیک دارای عمر بسیار بالایی می باشد این کرکره با توجه به تکنولوژی ساخت بسیار بالایی که دارد میتوانید تا چندین سایل بدون نیاز به تعمیر و نگهداری فعالیت کند لازه به ذکر می باشد کرکره برقی اتوماتیک معمولا دارای گارانتی بوده که این گارانتی میتواند تا حد زیادی به کاهش هزینه ها در مدت یک سال به شما کمک کند همچنین لازم است بدانید که کرکره اتوماتیک با توجه به اینکه به سادگی خراب نمی شود میتواند تا حد زیادی به کاهش هزینه های شما کمک کند در صورتی که کرکره معمولی به بعد از مدت زمان اندکی نیاز به تعمیر و نگهدارای دارد .

 

کرکره برقی اتوماتیک میتواند باعث کاهش نیروی انسانی شود در کرکره قدیمی شما باید با یک اهرم درب را بالا و پایین میکردد که در بعضی از مواقع همین سنگینی این درب ها میتواند موجب آسیب هایی بدنی شود در صورتی که کرکره اتوماتیک با استفاده از یک ریموت قابل باز  شدن و بسته شدن در فواصل چندین متری می باشد.

 

کرکره برقی اتوماتیک دارای اندازه های مختلفی می باشد از لحاظ عرض : همانگونه که در ابتدا بیان شد کرکره اتوماتیک برای موارد مختلفی مانند مغازه ،پارکینگ ، پنجره و... مورد استفاده قرار میگیرد برای همین منظور اندازه ی تیغه ها نیز متفاوت می باشد که هر کدام از این تیغه های برای یک مورد خاص مورد استفاده قرار میگرند.

 

 

کرکره برقی اتوماتیک از چه قیمت هایی تشکیل شده است :

تیغه : همان روکش سفید رنگی که بیشترین حجم را تشکیل می دهد انواع مختلفی از تیغه کرکره برقی در سایز ها و اندازه های متفاوت در بازار موجود می باشد از مهمترین برند های کرکره برقی اتوماتیک می توان به :

کرکره برقی آکرول

تیغه کرکره تبریز

و...

اشاره کرد.

 

جاقفلی : در کرکره های قدیمی برای بستن و قفل کردن کرکره معمولا یک قسمت تعبیه می شد که این قسمت برای قفل کردن استفاده می شد در سیستم کرکره اتوماتیک نیز این قسمت موجود می باشد و در برخی از موارد افراد برای اطمینان بیشتر از قفل استفاده میکنند هرچند که کرکره اتوماتیک برقی خود دارای امنیت بسیار بالایی می باشد.

 

لوله یا شفت : این لوله به صورت افقی در عرض و در بالای کرکره برقی قرار میگیرد که وظیفه آن جمع کردن تیغه کرکره برقی به دور خود می باشد در واقع تیغه به دور شیفت جمع می شود .

 

صفحه پلیت : برای نگه داشتن لوله و شفت از این صفحه استفاده می شود که در دو طرف کرکره قرار میگرد لازه به ذکر می باشد

 

ریل کرکره برقی اتوماتیک : همانگونه که از اسمش مشخص می باشد برای هدایت تیغه در یک محور خاص می باشد به عبارت دیگر باعث میشود تیغه کرکره برقی در یک محور منظم پایین بالا شود.

 

موتور کرکره برقی اتوماتیک که در انواع مختلفی با ولتاژ و کاربرد های مختلفی در بازار موجود می باشد

 

برای مشاهده لیست قیمت کرکره برقی میتوانید به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید

خدمات کرکره برقی تهران

کرکره برقی
قیمت موتور کرکره برقی
قیمت تیغه کرکره برقی
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی مغازه
لیست قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی

لیست قیمت کرکره برقی , محاسبه قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی
قیمت کرکره معمولی به صورت مناسب
تیغه کرکره برقی آکرول با قیمت مناسب
کرکره برقی اراک
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی تبریز با قیمت مناسب
قیمت تیغه کرکره برقی
لیست قیمت جک برقی
قیمت موتور کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی شیشه ای
درب اتوماتیک با قیمت مناسب
کرکره برقی کرج
کرکره برقی اصفهان
کرکره برقی اتوماتیک
آموزش نصب کرکره برقی
موتور کرکره برقی توبولار |قیمت موتور توبولار
قیمت موتور کرکره برقی SDC
قیمت موتور کرکره برقی ساید
قیمت موتور سانترال کرکره برقی
کرکره برقی فولادی
قطعات کرکره برقی
مشکلات کرکره برقی
موتور بارزانته ایتالیا
کرکره برقی طرح چوب
بهترین نوع تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار
نمایندگی تیغه کرکره برقی و نمایندگی درب اتوماتیک
تیغه کروکی کرکره برقی
درب اتوماتیک شیشه ای
تیغه غضروف دار کرکره برقی
تیغه کرکره برقی ارزان قیمت
عکس کرکره برقی
نکات خرید کرکره برقی
سئو سایت  طراحی سایت