مشکلات کرکره برقی

عیب یابی کرکره برقی


مشکلات کرکره برقیمشکلات کرکره برقی نیز در برخی از مواقع توسط فرد تعمیر کار و در برخی از موارد توسط شخص شما نیز قابل عیب یابی می باشد در صورتی که مشکل کرکره برقی شما توسط شما قابل حل نباشد و یا به گونه ای باشد که نتوانید از عهده تعمیر کرکره برقی درآید بهترین کار این است که از یک تعمیر کار کرکره اتوماتیک بخواهید تا این مشکل را برای شما حل کند در ادامه با یکسری از مشکلات کرکره برقی که بیشتر مواقع ممکن است برای کرکره شما نیز پیش بیاید آشنا خواهید .

 

رفع صدا کرکره برقی :

در بیستر مواقع سر و صدای کرکره برقی میتواند موجب آزار و اذیت نه تنها شما بلکه سایر همسایه های شود این مشکل زمانی به وجود می آید که آهنکشی کرکره برقی و یا صفحه پلیت ها به درستی تنظیم نشده باشد البته مواردی دیگر ماننده خرابی ریل نیز می تواند موجب سر و صدای کرکره برقی شود.

 

بالا نرفتن کرکره برقی :

یکی دیگر از مشکلات کرکره برقی این است که کرکره برقی بالا نمی رود یا به اصطلاح کرکره برقی باز نمی شود در این مواقع اول مطمئن شوید کرکره  برق اتصال دارد و سپس به دنبال رفع اشکال کرکره برقی بروید مشکلاتی از قبیل خراب شدن موتور کرکره برقی میتواند از مهمترین عامل بالا نرفتن کرکره برقی باشد البته در بعضی از مواقع خراب بودن ریموت نیز میتوانید مزید بر علت باشد.

 

خلاص کن موتور کرکره برقی

در بعضی از مواقع نیاز به خلاص کن کرکره برقی می باشد برای این منظور شما باید در هنگام نصب یک عدد خلاص کن در داخل کرکره برای شما متصل می شود  و در هنگامی که انرژی برق قطع شده باشد میتوانید با استفاده از آن کرکره اتوماتیک را ببندیدلازم به ذکر می باشد در هنگام استفاده از خلاص کن کرکره برقی مواظب باشید چرا که در صورتی که به درستی انجام نگیرد مشکلات قابل توجه ای را میتواند به وجود آورد.

 

در آموزش های بعد کرکره برقی در مورد حد بالا و حد پایین کرکره برقی ، تنظیم موتور کرکره برقی و... به طور مفصل توضیح خواهیم داده پس با اموزش های بعدی ما همراه باشید .

 

در صورتی که نیاز به عیب یابی کرکره برقی دارید درب ساز آماده است با ارسال تعمیرکار به محل مربوطه تعمیر کرکره برقی را به صورت کامل انجام دهد این دفتر با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و با تجربه آماده است تعمیر کلیه موارد درب اتوماتیک و کرکره را به صورت حرفه ای انجام دهد لازه به ذکر می باشد شما در ساعات اداری میتوانید با ما با شماره های مندرج در وب سایت در تماس باشید همچنین با استفاده از فرم تماس با ما میتوانید در ساعات غیر ادرای همراه باشید و سفارش خود را ثبت نمایید.

خدمات کرکره برقی تهران

کرکره برقی
قیمت موتور کرکره برقی
قیمت تیغه کرکره برقی
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی مغازه
لیست قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی

لیست قیمت کرکره برقی , محاسبه قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی
قیمت کرکره معمولی به صورت مناسب
تیغه کرکره برقی آکرول با قیمت مناسب
کرکره برقی اراک
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی تبریز با قیمت مناسب
قیمت تیغه کرکره برقی
لیست قیمت جک برقی
قیمت موتور کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی شیشه ای
درب اتوماتیک با قیمت مناسب
کرکره برقی کرج
کرکره برقی اصفهان
کرکره برقی اتوماتیک
آموزش نصب کرکره برقی
موتور کرکره برقی توبولار |قیمت موتور توبولار
قیمت موتور کرکره برقی SDC
قیمت موتور کرکره برقی ساید
قیمت موتور سانترال کرکره برقی
کرکره برقی فولادی
قطعات کرکره برقی
مشکلات کرکره برقی
موتور بارزانته ایتالیا
کرکره برقی طرح چوب
بهترین نوع تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار
نمایندگی تیغه کرکره برقی و نمایندگی درب اتوماتیک
تیغه کروکی کرکره برقی
درب اتوماتیک شیشه ای
تیغه غضروف دار کرکره برقی
تیغه کرکره برقی ارزان قیمت
عکس کرکره برقی
نکات خرید کرکره برقی
سئو سایت  طراحی سایت