درب اتوماتیک با قیمت مناسب

قیمت درب اتوماتیک


درب اتوماتیک با قیمت مناسبدرب اتوماتیک همانگونه که از اسمش مشخص می باشد نوعی از درب می باشد که به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان باز و بسته می شود این نوع از درب ها به دلیل مزیت هایی که دارند روز به روز جایگزین درب های قدیمی می شوند درب های اتوماتیک در خارج از کشور به عنوان بیشترین درب هایی که استفاده می شوند مورد توجه قرار میگرند چرا که این درب ها دارای مزیت های بسیاری می باشد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

در اتوماتیک دارای قیمت مناسبی می باشد البته بساری از افراد بر این تفکر هشتند که این دربها از لحاظ قیمت از درب های قدیمی بسیار گران قمیت تر هستند اگر بخواهیم هزینه اولیه را محاسبه کنیم بله به این صورت می باشد قیمت در اتوماتیک میواند گران تر باشد اما درب قدیمی بعد از گذر زمان اندکی نیاز به تعمیر و نگهدارای ، رنگ کاری و... دارد که درب های اتوماتیک از این عیب به دور بود البته نمیتوان گفت به صورت کامل اما این درب ها میتوانند تا چندین سال بدون نیاز به تعمیر و نگهداری به عمر خود ادامه دهند.

 

درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشد : این گونه از درب های دارای انواع مختلفی می باشد که به توجه به نیاز های شما و مورد مد نظر شما ایجاد می شود مثلا اگر در ی محیط بخواهید درب اتوماتیک به کار بگرد و فضا کمک باشد میتوانید از درب اتوماتیک کشویی استفاده نمایید همچنین اگر بخواهید از درب اتوماتیک استفاده نمایید که محیط داخلی نشان داده شود از درب اتوماتیک شیشه ای میتوانید استفاده نمایید.

 

در اتوماتیک دارای گرانتی می باشد : البته این بستگی به شرکت ارائه دهنده دارد اما بسیاری از شرکت این نوع از درب های را با گارانتی ارائه می دهند و در طول یک سال اگر برای در اتفافاتی بیفتد شرکت موظف است تمامی مواردی را که در قرارداد برای گارنتی امده است را لحاظ کند که این مزیت بسیار میتواند به هزینه تعمیر و نگهدارای درب اتوماتیک کمک کنند ه باشد پس در صورتی که درب اتوماتیک را سفارش داده حتما در مورد گارانتی آن نیز سوال کنید.

 

درب اتوماتیک در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد : مهم نیست در چه منطقه ای زندگی میکنید و ظرایط آب و هوا به چه صورتی می باشد مهم این است که این درب ها در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد در سراسر کشور افزادی هستند که این درب های نصب مینماییند شما بسته به نیاز خود میتوانید درب اتوماتیک مد نظر خود را سفارش و مورد اتسفاده قرار دهید.

 

درب اتوماتیک دارای امنیت می باشد : اگر از درب های قدیمی استفاده می کنید قطعا با یک عیب جدی دست و پنجه نرم میکنید آن هم امنیت محل کسب و کار و خانه و.. می باشد درب های قدیمی دارای امنیت کافی نمی باشد معمولا درب های اتوماتیک دارای امنیت بالایی می باشند چرا که دارای تکنولوژی ساخت بسیار بالایی می باشد اسن درب های دارای سیستم امنیتی فوق العاده قوی می باشند و به آسانی قابل تخریب و سرقت توسط سارقان نمی باشند برای این منظور در صورتی که مد نظر شما امنیت می باشد می یتوانید از درب های اتوماتیک که دارای امنیت بالاتری هستند استفاده نمایید.

 

انواع درب اتوماتیک :

درب اتوماتیک شیشه ای : درب اتوماتیک شیشه ای نوعی از درب اتوماتیک می باشد که دارای حجم بالایی از استفاده می باشد بانک های ، موسسات دولتی ، مغازه های و... اغلب مشتری اینگونه از دربها می باشد این درب های خود از چندین مدل تشکل شده است که شما بسته به نوع  فعالیت و زیمته کاری خود میتوانید درب اتوماتیک شیشه ای مد نظر خود را انتاب و نسب نمایید .

 

درب اتوماتیک گرد :

در اتوماتیک گرد نیز معمولا از دولنگه تشکیل شده است این درب ها که به شکل نیم دایره می باشند در هنگام باز و بسته شدن فضای کمی را آشغال میکنند سرعت بالا و امنیت بالا این گونه درب ها بسیار بالا می باشد شما میتوانید از این نوع درب ها در عابر بانک های و فروگاه ها استفاده نمایید.

 

درب اتوماتیک گردان :

درب اتوماتیک گردان نیز نوعی درب اتوماتیک می باشد که به صورت یک دایره مانند میباشد که  یک ستون در مرکز آن موجود می باشد این ستون همان اهرمی می باشد که درب اتوماتیک گردان به دور آن می چرد این نوع د رب معمولا از دو یا سه بایل یا بیشتر تشکیل شده است مورد اتسفاده از این دب نیز فروشگاه ها می باشند

 

درب اتوماتیک بیمارستانی :

دب اتوماتیک بیمارستان نیز نوعی دیگری از درب می باشد که به صورت اتومات می باشد تکنولوژ ساخت اسن گونه از درب ها نیز با توجه به نیاز آن ساخته شده است این درب ها دارای سرعت واکنش بسیار بالایی می باشد و همچنین تنها برای بیمارستان ها ساخته شده است در صورت نیاز به درب اتوماتیک بیمارستان با ما در تماس باشید.

 

درب اتوماتیک ریلی :

این گونه از درب اتومات نیز به این گونه ساخته می شود که دارای دو ریل که در بالا و پایین درب می باشد ساخته شده است درب اتوماتیک از میان این ریل ها حرکت می کند و عمل باز و بسته شدن انجام می گیرد این گونه دب های دارای یک ویژگی بسیار مهم می باشند و آن این می باشد که حداقل فضا را آشغال میکنند سرعت واکنش دب اتوماتیک ریلی نیز بسیار مناسب می باشد.

 

درب اتوماتیک لولایی :

درب اتوماتیک لولایی نیز یکی دیگر از درب هایی می باشد که دارای حجم بالایی از استفاده می باشد شاید یکی از دلایلی که این گونه از دربها بسیار مورد استفاده قرار میگرند این است که درب اتوماتیک لولایی قابل نصب بر روی درب های قدیمی نیز می باشد برای این منظور درب های قدیی با استفاده از اپراتوری که روی آن بسته می شود به صورت خودکار باز و بسته می شود که این نوع از درب به همین خاطر میتوان کمترین هزینه را برای ساخت داشته باشد.

 

درب اتوماتیک تاشو :

اگر با کمبود فضا رو به رو هستید درب اتوماتیک تاشو میتواند گزینهد مناسبی باشد این درب ها دارای سرعت بسیار بالا در هنگام باز و بسته شدن می باشد دب اتوماتیک تاشو مانند درب اتوماتیک کشویی می باشد البته با این تغییر که این درب های از چندین لنگه ایجاد شده اند و گنه های در هنگام بسته شده روی یکدیگر قرار میگیرند که این امر می تواند باعث کاهش حجم اشغالی توسط درب بسته شده باشد.

 

درب اتوماتیک تلسکوپی :

درب اتوماتیک تلسکوپی مانند درب کشویی می باشد با این تفاوت که از دو لنگه شاخته شده است و در هنگام باز شدن میتواند فضای بیشتری را در اختیار شما قرار داد به عبارت درگی حجم رفت و آمد در این نوع از درب اتوماتیک از سایر در اتواتیک بسیار بالا تر می باشد .

کرکره اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک :

همانگونه که اشاره شد درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشد قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوع آن و سایز آن قابل محاسبه می باشد در صورتی که نیاز به قیمت درب اتوماتیک داشتید میتوانید با ما در تماس باشید تا همکارن ما اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند.

خدمات کرکره برقی تهران

کرکره برقی
قیمت موتور کرکره برقی
قیمت تیغه کرکره برقی
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی مغازه
لیست قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی

لیست قیمت کرکره برقی , محاسبه قیمت کرکره برقی
انواع کرکره برقی
قیمت کرکره معمولی به صورت مناسب
تیغه کرکره برقی آکرول با قیمت مناسب
کرکره برقی اراک
کرکره برقی پنجره
کرکره برقی تبریز با قیمت مناسب
قیمت تیغه کرکره برقی
لیست قیمت جک برقی
قیمت موتور کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی شیشه ای
درب اتوماتیک با قیمت مناسب
کرکره برقی کرج
کرکره برقی اصفهان
کرکره برقی اتوماتیک
آموزش نصب کرکره برقی
موتور کرکره برقی توبولار |قیمت موتور توبولار
قیمت موتور کرکره برقی SDC
قیمت موتور کرکره برقی ساید
قیمت موتور سانترال کرکره برقی
کرکره برقی فولادی
قطعات کرکره برقی
مشکلات کرکره برقی
موتور بارزانته ایتالیا
کرکره برقی طرح چوب
بهترین نوع تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار
نمایندگی تیغه کرکره برقی و نمایندگی درب اتوماتیک
تیغه کروکی کرکره برقی
درب اتوماتیک شیشه ای
تیغه غضروف دار کرکره برقی
تیغه کرکره برقی ارزان قیمت
عکس کرکره برقی
نکات خرید کرکره برقی
سئو سایت  طراحی سایت